Ułatwienia dostępu

Skip to main content

Informacja w sprawie wysyłki unikalnych identyfikatorów deklaracji CEEB

Szanowni Państwo, informujemy, że 18.10.2022 r. z Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego uruchomiliśmy wysyłkę mailową unikalnych identyfikatorów deklaracji CEEB do tych z Państwa, którzy podali w deklaracji CEEB adres e-mail do kontaktu. Wysyłka realizowana jest z adresu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Korespondencja, którą Państwo otrzymali z tego adresu, jest korespondencją oficjalną, pochodzącą z bezpiecznych serwerów Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego.

Unikalny identyfikator deklaracji daje możliwość pobrania pliku PDF złożonej deklaracji. Ma on Państwu ułatwić uzyskanie kopii deklaracji, bez potrzeby udawania się w tym celu do urzędu gminy/miasta.   

Wraz z identyfikatorem w korespondencji otrzymali Państwo link, do usługi "Sprawdź swoją deklarację". Usługa ta znajduje się na oficjalnym portalu Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków GUNB. Sprawdzić swoją deklarację mogą Państwo również bezpośrednio ze  strony https://zoneapp.gunb.gov.pl/#/verify .

Z uwagi na pojawiające się informacje o fałszywych mailach prosimy o zachowanie ostrożności i sprawdzenie przed kliknięciem  czy adres e-mail, z którego otrzymali Państwo korespondencję to: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.