Ułatwienia dostępu

Skip to main content

Budowa otwartych stref aktywności – wersja rozszerzona, 3 obiekty w m. Julin, Kleszczówka i Swaty.

Projekt dofinansowany z Programu rozwoju małej infrastruktury sportowo-rekreacyjnej o charakterze wielopokoleniowym -Otwarte Strefy Aktywności OSA edycja 2018.

Całkowita wartość zadania: 412 599,90 zł.
(roboty budowlane, inspektor nadzoru , prace projektowe, tablica informacyjna).
Wartość dofinansowania z FRKF: 150 000,00 zł.
Termin zakończenia zadania 31.12.2018 r. zgodnie z zawartym Aneksem do Umowy dofinansowania.

Zakres zadania obejmował wykonanie 3 stref aktywności w wersji rozszerzonej o nawierzchni trawiastej.

-Julin, powierzchnia strefy 841,89 m2 (46,11x34,08) obejmuje wykonanie: ogrodzonego placu zabaw dla dzieci wyposażonego w elementy zabawowe o charakterze sprawnościowym tj. linarum stożek, drabinka wielofunkcyjna, zestaw zabawowy ze zjeżdżalnią; strefy relaksu w zakres której wchodzi stół do gry w ping ponga, stolik do gry w chińczyka i szachy, tablica informacyjna , 5 szt. ławek z oparciem oraz 4 szt. koszy na śmieci; strefy siłowni plenerowej wyposażonej w urządzenia typu orbitrek, wioślarz z masażerem bioder, podciąg nóg z urządzeniem do wyciskania siedząc, rowerek, pajacyk, twister. W zakres zagospodarowania terenu wchodzi wykonanie trawnika oraz nasadzeń zieleni średniowysokiej i wysokiej oraz wykonanie utwardzonych powierzchni komunikacji pieszej.

- Kleszczówka, powierzchnia strefy1287,09 m2 (58,53x22,91) obejmuje wykonanie: placu zabaw dla dzieci wyposażonego w elementy zabawowe o charakterze sprawnościowym tj. huśtawka metalowa typu bocianie gniazdo, drabinka wielofunkcyjna, zestaw zabawowy ze zjeżdżalnią; strefy relaksu w zakres której wchodzi stół do gry w ping ponga, stolik do gry w chińczyka i szachy, tablica informacyjna , 4 szt. ławek z oparciem oraz 4 szt. koszy na śmieci; strefy siłowni plenerowej wyposażonej w urządzenia typu orbitrek, wioślarz z masażerem bioder, podciąg nóg z urządzeniem do wyciskania siedząc, rowerek, pajacyk, twister; wykonanie ogrodzenia placu zabaw, strefy relaksu i siłowni plenerowej W zakres zagospodarowania tereny wchodzi wykonanie trawnika oraz nasadzeń zieleni średniowysokiej i wysokiej oraz wykonanie utwardzonych powierzchni komunikacji pieszej.

- Swaty, powierzchnia strefy 1185,80 m2 (45,49x21,62) obejmuje wykonanie: ogrodzonego placu zabaw dla dzieci wyposażonego w elementy zabawowe o charakterze sprawnościowym tj. linarum stożek, drabinka wielofunkcyjna, zestaw zabawowy ze zjeżdżalnią; strefy relaksu w zakres której wchodzi stół do gry w ping ponga, stolik do gry w chińczyka i szachy, tablica informacyjna , 6 szt. ławek z oparciem oraz 6 szt. koszy na śmieci; strefy siłowni plenerowej wyposażonej w urządzenia typu orbitrek, wioślarz z masażerem bioder, podciąg nóg z urządzeniem do wyciskania siedząc,wahadło wraz ze steperem, pajacyk, prasa nożna. W zakres zagospodarowania tereny wchodzi wykonanie trawnika oraz nasadzeń zieleni średniowysokiej i wysokiej oraz wykonanie utwardzonych powierzchni komunikacji pieszej. Zakres zadania oraz wyposażenia poszczególnych stref uzgodniony z przedstawicielem sołectwa Kleszczówka, i Julin oraz Dyrektorem Szkoły Podstawowej w Swatach, które odpowiadają potrzebom społeczeństwa danego terenu. Wszystkie obiekty będą ogólnodostępne.